Ema, isa ja mina — sportlik perekond

26. jaanuaril toimus meie koolis spordiüritus “Ema, isa ja mina — sportlik perekond”, mille eesmärk oli tervislike eluviiside kujundamine ühises tegevuses laste ja vanematega.

Ürituse kavas olid osavust ja tähelepanu nõudvad lõbusad teatevõistlused ja liikumismängud. Spordipeol osales üle 20 lapsevanema, põhiliselt noorematest ja keskastme klassidest. Vanemad klassid rõõmustasid meid taaskord — nad aitasid ürituse korraldamisele kaasa,  jälgides, et ülesanded täidetaks õigesti. Tahaks välja tuua järgmisi õpilasi: Artjom K., Valentin Ž. Ja Valentin M.

Üritusel võitis sõprus, kõik — nii õpilased kui lapsevanemad — pingutasid kõvasti. Lastel oli hea meel näidata täiskasvanutele oma oskusi!

Auhinnaks sai iga perekond diplomi, medali ja kommi.

Ootame sportlikel üritustel uusi kohtumisi lapsevanematega!

Kehalise kasvatuse õpetaja Alina Kallaste

31 / 01 / 2024